UWAGA! ZMIANA ADRESU BLOGA! WWW.MANUFAKTURASMAKOW.COM

DIY: Pudełeczko na babeczkę

By 19:10 ,

Czy chcieliście kiedyś komuś podarować własnoręcznie upieczoną babeczkę, ale nie bardzo wiedzieliście jak ją zapakować tak, żeby nie tylko ładnie wyglądała, ale również dotarła do obdarowywanej osoby bez szwanku? Przyznam szczerze, że jeszcze całkiem niedawno, zanim zaczęłam zagłębiać scrapbookingowe tajniki, też miałam z tym problem. Na talerzyku? Niby w porządku, ale czym przykryć, żeby nie zniszczyć ewentualnej dekoracji, albo co zrobić, żeby babeczka nie zjechała z talerzyka? To może w plastikowym pudełeczku do przechowywania żywności? Hmmm... niby wszystko ok, ale jakoś nie do końca dobrze to wygląda.

Rozwiązanie?

Własnoręcznie zrobione pudełeczko! Jeśli macie trochę czasu i sztywne papiery pod ręką, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zrobili takie opakowanie sami. To wcale nie jest trudne, a efekt jest wart tych kilku dodatkowych minut poświęconych na cięcie i klejenie :) W poniższym filmiku bardzo dokładnie opowiedziałam i pokazałam, jak zrobić takie pudełeczko. W pierwszej kolejności podaję wymiary w calach, a to dlatego, że w większości moich scrapbookingowych narzędzi cale są główną lub jedyną jednostką miary, więc chcąc nie chcąc z biegiem czasu nauczyłam się pracować w tym systemie, ale spokojnie rozmiary w centymetrach też są ;)

To mój pierwszy tutorial, więc jeśli coś jest niejasne lub macie jakieś pytanie, to po prostu do mnie napiszcie: kontakt.manufakturasmakow@gmail.com. Zdjęcia Waszych pudełeczek też są mile widziane :) A teraz zabierajmy się do pracy!

Powodzenia!
Ania :)


To też może ci się spodobać

2 komentarzy